gizlilik ve güvenlik

                                                                    

                     Gizlilik ve Güvenlik

       Kredi kartı bilgilerimi database`de saklıyor musunuz?


Kredi Kartı bilgileriniz kesinlikle her hangi bir depolama biriminde tutulmamaktadır. Kredi Kartı bilgileriniz sadece ödeme işlemini gerçekleştirirken banka ile iletişiminiz sırasında bankaya onay için yollanır. Onay geldiğinde ödemenin hesaba geçtiğini veya geçmediğini ve nedenini gösteren kodlar geri döner. Bu kodlar arasında kesinlikle kart bilgileri yoktur.

       Üye olmak için adres bilgilerimi yazmak zorundamıyım?

Üye Yeni Kayıt formunda bulunan bilgiler haricinde bilgileri yazmak zorunda değilsiniz. Adres bilgileriniz siteden vereceğiniz sipariş işlemleri için gerekecektir.

       Fatura ve teslimat adresleri nedir ve neden sistemde saklı tutuluyor?

Fatura adresi verdiğiniz siparişin faturası oluşturulurken kullanılmasını istediğiniz adrestir. Teslimat adresi ise siparişinizin teslim edileceği adrestir.

WESA REKLAM  web sitesin de güvenlik en çok önem verilen unsurlardan biridir.  WESA REKLAM  müşterilerinin özel bilgilerini en üst düzeyde korur ve 3. şahıslarla paylaşmaz.

 

 Kredi kartı bilgileriniz onay alınması için bankaya gönderildikten sonra sunucularımızda saklanmaz. ( WESA REKLAM çalışanları dahil ) kredi kartı bilgilerinize ulaşılamaz.

Ödemelerini kredi kartı ile yapmak istemeyen müşterilerimiz için Havale Seçeneği ödeme sayfasında karşınıza çıkacaktır.

         Unutulmamalıdır ki havale ödemelerinde siparişin verildiği değil havalenin hesaplarımıza ulaştığı tarih; sipariş tarihi olarak işlem görmektedir. Havele yapan müşterilerimiz elektronik olarak dekontu bilgi@wesareklam.com.tr. ‘ ye mail atabilirsiniz.

        Vermiş olduğunuz tüm kişisel bilgileriniz gizli tuturlur. Alışverişler sırasında girdiğiniz kredi kartı numaraları direkt olarak ilgili bankanın ortak ödeme sayfası tarafından alınır. Kredi kartı numaralarınız WESA REKLAM  tarafından saklanmaz.